MAM_logo_96_2x.png

Susipažinkite su mūsų komanda

Esame patyrusi profesionalų komanda, turime didelę patirtį energetikos, finansų ir turto valdymo srityse.

 
color-v-povilas-peciulis_2x.png

Povilas Pečiulis

CEO, Valdybos narys

Povilas Pečiulis yra „Modus Asset Management“ generalinis direktorius ir valdybos narys. Jis turi daugiau nei 19 metų patirtį finansų sektoriuje, investicijų valdyme, įmonių finansų ir projektų valdyme. Pagrindinės jo pareigos yra kapitalo pritraukimas ir komandos koordinavimas.

 

Povilas buvo „Modus Group“ finansų direktorius sparčiu grupės augimo laikotarpiu. Povilas taip pat vadovavo grupės verslo sandorių komandai, kuri sudarė 5 sandorius. Bendra sandorių suma viršijo 135 milijonus eurų. Anksčiau jis dirbo EY verslo konsultavimo paslaugų skyriuje ir „Swedbank“. Didžioji dalis ankstesnės patirties buvo susijusi su atsinaujinančia ir tradicine energija.

 

Povilas yra baigęs ekonomikos studijas Vilniaus universitete. Tolesnės vykdomosios studijos Singularity universitete.

Oleg Martyniuk

Valdybos pirmininkas

Oleg yra „Modus Asset Management“ valdybos pirmininkas turintins daugiau nei 10 metų vadovavimo patirtį. Šiuo metu jis taip pat yra „Modus Group“ valdybos narys. Pagrindinės jo pareigos yra bendravimas su investuotojais, finansų įstaigomis ir kitomis institucijomis.

 

Oleg Martyniuk lėmė reikšmingą mobilumo ir automobilių segmentų augimą, taip pat užėmė „Modus Group“ finansų vadovo pareigas. Olegas užėmė vadovaujančius vaidmenis automobilių, mobilumo ir automobilių statymo verslo linijose.

 

Oleg yra įgijęs ekonomikos bakalauro laipsnį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (2010 m.) bei magistro laipsnį St Andrews universitete (2013 m.). Tolesnės vykdomosios studijos apima IMD ir Singularity universitetus.

Oleg%20Martyniuk_edited.jpg
color-v-donatas-kundrotas_2x.png

Donatas Kundrotas 

Investicijų direktorius

Donatas vadovauja „Modus Asset Management“ susijungimų ir įsigijimų sandoriams. Turintis daugiau nei 11 metų patirtį sandorių, vertinimo ir modeliavimo srityje, jis vadovauja lėšų surinkimo ir investavimo veiklai. Kasdienės Donato pareigos apima sandorių sudarymą ir vykdymą, komandos koordinavimą ir santykių su investuotojais valdymą.

 

Prieš pradėdamas dirbti „Modus Asset Management“, Donatas vadovavo „Modus Group“ susijungimams ir įsigijimams (2 metai) ir užėmė finansų konsultacijų skyriaus vadovo pareigas „Deloitte“ (8 metai), kur konsultavo PE ir strateginius klientus verslo sandorių srityje.

  

Donatui yra suteikta CFA akreditacija nuo 2014 m. Jis turi ekonomikos bakalauro laipsnį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (2010 m.), Taip pat vadovų magistro laipsnį Baltijos vadybos institute (2017 m.).

Olga atsakinga už „Modus Asset Management“ rizikos valdymą. Daugiau nei 14 metų patirtį vidaus ir finansų kontrolės srityse turinti Olga prisideda prie komandos savo žiniomis apie aktyvų ir tinkamą rizikų stebėjimo ir valdymo procesą.


Olga yra vidaus kontrolės direktorė „Modus Group“. Ji atsakinga už rizikos valdymą, vidaus audito procedūras ir mokestinių reikalavimų vykdymą. Prieš pradėdama karjerą „Modus Group“ Olga buvo vyresnioji audito departamento auditorė Lietuvos Respublikos valstybės kontrolėje. Ji taip pat dirbo audito projektų vadove „Grant Thornton“ ir vyresniąja konsultante EY.


Olga Vilniaus universitete įgijo verslo valdybos ir administravimo magistro laipsnį. Ji taip pat yra atestuota vidaus auditorė ir Vidaus auditorių instituto (Institute of Internal Auditors) narė.

Olga Kleinova 

Rizikos pareigūnė

color-v-moteris3_2x.png
color-v-moteris2_2x.png

Aldona yra Modus Asset Management teisininkė. Turėdama daugiau nei 11 metų patirties, įgytos įvairiuose teisiniuose projektuose, ji rūpinasi fondų atitikties ir įmonių teisės klausimais. Aldona teikia su taikomu teisiniu reguliavimu susijusias konsultacijas, sudaro atitikties programas ir prižiūri jų bei atskaitomybės priežiūros institucijoms reikalavimų laikymąsi, taip pat atstovauja Modus Asset Management santykiuose su Lietuvos banku ir kitomis institucijomis.

 

Aldona taip pat dirba Modus Group teisininke (6 m.). Prieš pradėdama dirbti Modus Group, ji teikė teisines paslaugas ECOVIS advokatų kontoroje.

 

Aldona yra įgijusi intelektinės nuosavybės teisės magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete.

Aldona Lekšaitė 

Teisininkė

Pavel Gadomski 

Investicijų vadovas

Pavelas turi 7 metų patirtį privataus kapitalo, susijungimų ir įsigijimų bei projektų finansinių sandorių, vertinimo ir modeliavimo srityse, daugiausia dėmesio skiriant energetikos, telekomunikacijų ir infrastruktūros sektoriams. Pagrindinės jo pareigos yra sandorių sudarymas ir vykdymas, vertinimas ir modeliavimas, investicijų stebėjimas.

Anksčiau jis dirbo „CEE Equity Partners“, dviejų fondų, kurių investuotas kapitalas viršija 1,2 mlrd. USD (4 metai), investicijų patarėju ir konsultantu „Žabolis ir partneriai“, Lietuvoje įsikūrusioje privataus kapitalo įmonėje (2 metai).

Jis yra baigęs ekonomikos studijas Ekseterio universitete. Jis taip pat yra III lygio CFA programos kandidatas.

Marius Lukminas 

Investicijų vadovas

Marius turi daugiau nei 10 metų profesinę patirtį sandorių, vertinimo ir modeliavimo srityse. Jo kasdienės pareigos apima vertinimą ir modeliavimą, sandorių sudarymą ir vykdymą bei komercinę analizę.

Anksčiau jis 1,5 metų dirbo kaip „Modus Group“ susijungimų ir įsigijimų vadovas. Taip pat, daugiau nei 2 metus dirbo „Swedbank“ investicinėje bankininkystėje bei 2 metus „Civitta“ valdymo konsultacijų skyriuje.

Marius yra III lygio CFA programos kandidatas. Jis yra baigęs ekonomikos studijas Vilniaus universitete (2015 m.) bei turi verslo teisės magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete (2011 m.).

Marius.png
Pavelą.png

Eimantas Pečiulionis

Vyr. investicijų analitikas

Eimantas turi daugiau nei 5 metų profesinę finansinio patikrinimo, vertinimo ir valdymo konsultavimo patirtį. Pagrindinės jo pareigos yra fondų steigimas, reguliavimas ir ataskaitų teikimas, portfelio stebėjimas ir optimizavimas, verslo vertinimas ir modeliavimas.

Eimantas „Modus Asset Management“ dirba daugiau nei 2 metus. Anksčiau jis 3 metus dirbo PwC susijungimų ir įsigijimų skyriuje bei KPMG.

Eimantas yra III lygio CFA programos kandidatas. Jis yra baigęs finansų studijas ISM vadybos ir ekonomikos universitete (2016 m.).

EP%20new_edited.jpg

Martynas Abečiūnas 

Vyr. investicijų analitikas

Martynas turi daugiau nei 4 metų patirtį finansų ir mokesčių patikrinimo bei įmonių verslo vertinimo projektų srityse. Pagrindinės jo pareigos yra verslo vertinimas ir modeliavimas, finansinio ir mokesčių patikrinimo vykdymas ir priežiūra.

Anksčiau jis daugiau nei 3 metus dirbo Deloitte ir PwC vyresniuoju konsultantu.

Martynas yra įgijęs verslo vadybos bakalauro laipsnį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (2018 m.).

MA.png
Kontaktai

El. paštas

info@modusam.com

Telefonas

+370 5 235 6080

Adresas

Ozo g. 10A, LT-08200
Vilnius, Lietuva

  • linkedin-mam