MAM_logo_96_2x.png

Susipažinkite su mūsų komanda

Esame patyrusi profesionalų komanda, turime didelę patirtį energetikos, finansų ir turto valdymo srityse.

 

Povilas Pečiulis

CEO, Valdybos narys

Povilas yra „Modus Asset Management“ generalinis direktorius ir valdybos narys. Jis atsakingas už įmonės veiklą ir jos strateginių tikslų įgyvendinimą, kapitalo pritraukimą, investicijų atranką ir fondų valdymą. Povilas turi didelę patirtį investicinių sandorių struktūrizavimo, verslo finansavimo, kapitalo pritraukimo ir projektų valdymo srityse.


Prieš pradėdamas dirbti „Modus Asset Management“ komandoje, Povilas buvo finansų direktorius ir valdybos finansų patarėjas tarptautinėje įmonių grupėje „Modus Group“, kuri vykdo veiklą atsinaujinančiosios energetikos, automobilių prekybos, automobilių dalijimosi ir kitose verslo srityse. Dirbdamas „Modus Group“ jis buvo atsakingas už pagrindinių investicijų ir turto valdymo sprendimus. Iki tol Povilas 2 metus dirbo projektų vadovu Baltijos finansinio restruktūrizavimo tarnybos padalinyje banke „Swedbank“. Anksčiau 6 metus dirbo „Mantingos“ verslo plėtros vadovu ir vyresniuoju konsultantu EY.


Povilas verslo vadybos ir administravimo bakalauro laipsnį įgijo Vilniaus universitete.

 

Liudas Liutkevičius

Valdybos pirmininkas

Liudas yra „Modus Asset Management“ valdybos pirmininkas. Daugiau nei 15 metų patirtį aukščiausiose pozicijose energetikos sektoriaus įmonėse turintis Liudas prie komandos prisideda savo patirtimi priimant ir įgyvendinant strateginius sprendimus, valdant rizikas ir įmones. 


Liudas nuo 2016 m. yra „Modus Group“ valdybos pirmininkas. Prieš pradėdamas karjerą „Modus Group“, jis 3 metus ėjo valdybos pirmininko ir generalinio direktoriaus pareigas įvairiose „Lietuvos energijos“ grupės įmonėse (valstybės valdoma didžiausia energetikos grupė Lietuvoje). Prieš tai jis taip pat buvo „Enefit“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius (patronuojamoji „Eesti Energia“ įmonė ir viena didžiausių elektros energijos tiekėjų Lietuvoje) bei 5 metus ėjo valdybos pirmininko pareigas įmonėje „Pristis“, siūlančioje silpnos srovės ir apsaugos sistemų sprendimus. 


Liudas Vilniaus universiteto Verslo mokykloje įgijo finansų magistro laipsnį. Jis taip pat yra Baltijos įmonių valdymo instituto (Baltic Institute of Corporate Governance) absolventas.

Ruslan Sklepovič 

Valdybos narys

Ruslanas yra „Modus Asset Management“ valdybos narys. Daugiau nei 15 metų patirtį energetikos sektoriuje turintis Ruslanas prie „Modus Asset Management“ komandos prisideda savo žiniomis apie atsinaujinančiosios energetikos technologijas, energetikos rinkas, atsinaujinančiosios energetikos projektų vystymą ir valdymą įvairiose šalyse.


Ruslanas atsakingas už „Modus Group“ veiklą energetikos srityje, taip pat jis yra šios grupės valdybos narys. Prieš pradėdamas dirbti „Modus Group“, Ruslanas dirbo inžinieriumi „Veolia“ grupės įmonėje ir projektų vadovu VST (buvęs Lietuvos elektros energijos tinklų operatorius). Jis taip pat 3 metus buvo Atsinaujinančios energetikos gamintojų asociacijos prezidentas.


Ruslanas Vilniaus Gedimino technikos universitete įgijo energetikos magistro laipsnį.

Donatas Kundrotas 

Investicijų direktorius

Donatas atsakingas už susijungimų ir įsigijimų (M&A) sandorius įmonėje „Modus Asset Management“. Daugiau nei 8 metų patirtį verslo sandorių, verslo vertinimo ir projektų valdymo srityse turintis Donatas „Modus Asset Management“ komandai padeda investicijų atrankos, jų valdymo bei pirkimo ir pardavimo klausimais.


Prieš pradėdamas dirbti „Modus Asset Management“ Donatas buvo „Deloitte“ finansinių konsultacijų projektų vadovas, atsakingas už privačiojo verslo ir strateginių klientų konsultavimą M&A sandoriuose, verslo ir turto vertinimo bei verslo finansavimo srityse.


Donatas verslo valdybos ir administravimo magistro laipsnį įgijo Baltijos vadybos institute (Baltic Management Institute). Jis taip pat yra sertifikuotas CFA asociacijos narys.

Olga Kleinova 

Rizikos pareigūnė

Olga atsakinga už „Modus Asset Management“ rizikos valdymą. Daugiau nei 12 metų patirtį vidaus ir finansų kontrolės srityse turinti Olga prisideda prie komandos savo žiniomis apie aktyvų ir tinkamą rizikų stebėjimo ir valdymo procesą.


Olga yra vidaus kontrolės direktorė „Modus Group“. Čia ji atsakinga už rizikos valdymą, vidaus audito procedūras ir mokestinių reikalavimų vykdymą. Prieš pradėdama karjerą „Modus Group“ Olga buvo vyresnioji audito departamento auditorė Lietuvos Respublikos valstybės kontrolėje. Ji taip pat dirbo audito projektų vadove „Grant Thornton“ ir vyresniąja konsultante EY.


Olga Vilniaus universitete įgijo verslo valdybos ir administravimo magistro laipsnį. Ji taip pat yra atestuota vidaus auditorė ir Vidaus auditorių instituto (Institute of Internal Auditors) narė.

Aldona Lekšaitė 

Teisininkė

Aldona yra „Modus Asset Management“ teisininkė. Turėdama daugiau nei 8 metų patirtį teisės srityje, ji užtikrina kasdienių „Modus Asset Management“ funkcijų atitiktį atsižvelgiant į įmonės vidaus tvarkas, galiojančius įstatymus ir priežiūros institucijos reikalavimus.


Aldona 4 metus „Modus Group“ dirba teisininke, anksčiau dirbo teisininke teisines paslaugas teikiančioje įmonėje ECOVIS. Ji turi daug patirties ir žinių prekybos, verslo, teisės aktų atitikties ir kitose teisės sferose. 


Aldona Mykolo Romerio universitete įgijo intelektinės nuosavybės teisės magistro laipsnį.

Kontaktai

El. paštas

info@modusam.com

Telefonas

+370 5 235 6080

Adresas

Ozo g. 10A, LT-08200
Vilnius, Lietuva

  • linkedin-mam